Wstęp Cechy Korzyści Sprawdź sam! Cennik Klienci Kontakt

Prostota i funkcjonalność. Kontrola i zwiększenie wydajności.
Witaj na plaftormie pManager!

Zarządzanie pracą w firmie jest proste. Wystarczy mieć do tego odpowiednie narzędzia.
Wierzymy, że takim narzędziem jest właśnie pManager!
Poniżej kilka powodów, dla których warto spróbować:
(kliknij aby powiększyć)
Projekty
Całą pracę swojej Firmy dzielisz na Projekty. Dzięki temu zyskujesz przejrzystość. A każdorazowo po zalogowaniu widzisz komunikaty, informujące Cię o ważnych zdarzeniach.
Zadania
Cała praca opiera się na Zadaniach. Jedni je zlecają, inni wykonują, a potem ci pierwsi sprawdzają. A każdy zyskuje przejrzysty obraz aktualnego stanu prac.
(kliknij aby powiększyć)
Terminy
Ustalasz terminy wykonania poszczególnych prac. Wygodnie przeglądasz je na kalendarzu miesięcznym. A po zalogowaniu widzisz zbliżające się terminy.
Prosty interfejs
Nie znajdziesz drugiego tak prostego systemu do zarządzania pracą w firmie! Wszystko jest proste, przejrzyste i po polsku. Spokojnie mogą go używać osoby niezbyt biegłe w obsłudze komputera.
Raporty, Statystyki
W zasięgu ręki masz bardzo wiele raportów i wykresów. Od rozkładu godzin pracy na poszczególne osoby, przez zestawienia godzin pracy.
Budżet
W każdej chwili możesz ustalić szacowany budżet. Dzięki temu możesz na bieżąco monitorować stan finansowy projektu.
Kalendarz
Czas poświęcony na wykonanie zadań zapisuje się w kalendarzu. Manager projektu ma wgląd do kalendarzy pracowników. Na podstawie tych wpisów masz zawsze aktualne statystyki dotyczące czasu pracy, oraz możesz sprawdzić kto co robi.
Urządzenia mobilne
pManager działa bez problemu na wszelkich urządzeniach mobilnych wyposażonych w przeglądarkę internetową - czyli smartfonach (iPhone, Android) i tabletach.